label.m Complete

barevný pudr na vlasy ve spreji

2×
label.m Complete barevný pudr na vlasy ve spreji
label.m Complete barevný pudr na vlasy ve spreji
150 ml

Kód: LBM1780 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
label.m Complete
150 ml

Popis produktu label.m Complete

Popis:
Label.m Complete barevný pudr na vlasy ve spreji je trendovou záležitostí na molo, na party i do města! Rychleschnoucí sprej dočasně barví vlasy, které současně jemně natuží a dodá jim matný finiš. Se sprejem je možné vytvořit širokou škálu účesů – od jemných melírů přes ombré až po dramaticky zvýrazněné prameny. Label.m Complete pudr na vlasy ve spreji se snadno vymývá, a tak není problém účes kdykoliv změnit. Dopřejte si změnu bez závazků!

Účinky:

  • dodává vlasům barevný odstín
  • jemně tuží
  • snadno se vymývá
  • zanechává matný finiš

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Jak aplikovat:

Nádobu důkladně protřepejte a sprej naneste rovnoměrně ve vzdálenosti cca 20 cm. Pro světlejší efekt po několika minutách rozčesejte pomocí kartáče, pro intenzivnější barvu naneste další vrstvu.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
větší objem vlasů

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!