label.m Comb Metail End Tail

hřeben na vlasy

label.m Comb Metail End Tail hřeben na vlasy
label.m Comb Metail End Tail hřeben na vlasy
hřeben na vlasy

Kód: LBM1632 | Toto zboží není momentálně k dispozici
label.m Comb Metail End Tail
hřeben na vlasy

Popis produktu label.m Comb Metail End Tail

Popis:
Label.m Comb Metail End Tail hřeben na vlasy je profesionální nástroj vyvinutý ve spolupráci s kadeřnickými salony. Hřeben vlasy precizně rozčeše a důkladně separuje jednotlivé prameny. Kvalitní materiál je obohacený o uhlíková vlákna s antistatickým účinkem. Vlasy tak nepoletují a účes drží svůj tvar. Praktický povrch neobsahuje žádné ostré hrany. Manipulace s hřebenem je snadná a efektivní.
Label.m Comb Metail End Tail hřeben na vlasy zaručuje přesnost a profesionální výsledek!

Účinky:

  • má antistatické účinky
  • zabraňuje nežádoucímu poletování vlasů

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Jak aplikovat:
Jemnými tahy pročešte své vlasy do požadovaného účesu.

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!