label.m Brush Paddle

kartáč na vlasy

label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
kartáč na vlasy
266

Kód: LBM1622 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 20. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 20. 2. 2019
label.m Brush Paddle
kartáč na vlasy | 266

Popis kosmetiky label.m Brush Paddle

Popis:
Label.m Brush Paddle kartáč na vlasy je nezbytnost pro všechny vlasy dlouhých délek! Plochý kartáč s pogumovanou rukojetí garantuje snadné uchopení a přesnou manipulaci. Iontová nylonová vlákna bojují se statickou elektřinou a vlasy zanechávají jemné, hebké a hladké. Je ideální pro vytváření rovných, uhlazených účesů.
Label.m Brush Paddle kartáč na vlasy je perfektní pro foukání dlouhých vlasů, protože jeho plocha umožňuje vysoušet a vyhlazovat velké vlasové sekce. Kartáč napomáhá přirozenému vstřebávání vody, a tak jsou vlasy přirozeně zdravé, lesklé a pružné.

Účinky:

  • perfektně rozčesává
  • uhlazuje a zjemňuje vlasy
  • má antistatické účinky
  • je ideální pro foukání větších sekcí vlasů
  • napomáhá přirozenému vstřebávání vody

Typ vlasů:
Vhodný pro vlasy delších délek.

Jak aplikovat:
Jemnými tahy pročešte své vlasy do požadovaného účesu.

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!