label.m Brush Paddlekartáč na vlasy

label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
label.m Brush Paddle kartáč na vlasy
kartáč na vlasy

Kód: LBM1622 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stačí nyní nakoupit cokoliv v hodnotě nad 1 200 Kč a v košíku si jako dárek můžete vybrat ponožky, peněženku nebo trendy tašku. Nezapomeňte, tato nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu label.m Brush Paddle

Popis:
Label.m Brush Paddle kartáč na vlasy je nezbytnost pro všechny vlasy dlouhých délek! Plochý kartáč s pogumovanou rukojetí garantuje snadné uchopení a přesnou manipulaci. Iontová nylonová vlákna bojují se statickou elektřinou a vlasy zanechávají jemné, hebké a hladké. Je ideální pro vytváření rovných, uhlazených účesů.
Label.m Brush Paddle kartáč na vlasy je perfektní pro foukání dlouhých vlasů, protože jeho plocha umožňuje vysoušet a vyhlazovat velké vlasové sekce. Kartáč napomáhá přirozenému vstřebávání vody, a tak jsou vlasy přirozeně zdravé, lesklé a pružné.

Účinky:

  • perfektně rozčesává
  • uhlazuje a zjemňuje vlasy
  • má antistatické účinky
  • je ideální pro foukání větších sekcí vlasů
  • napomáhá přirozenému vstřebávání vody

Typ vlasů:
Vhodný pro vlasy delších délek.

Jak aplikovat:
Jemnými tahy pročešte své vlasy do požadovaného účesu.

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Brush Paddle