Lab Series Body

zpevňující gel na břicho a pas

Lab Series Body zpevňující gel na břicho a pas
Lab Series Body zpevňující gel na břicho a pas
Lab Series Body zpevňující gel na břicho a pas
Lab Series Body zpevňující gel na břicho a pas
Lab Series Body zpevňující gel na břicho a pas
200 ml

Kód: LAS0915 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis kosmetiky Lab Series Body

Popis:
Vytvarujete svoji postavu a vylepšete váš celkový vzhled! Zpevňující gel pro muže Lab Series Body pomáhá účinně rozbíjet nahromaděný podkožní tuk kolem břicha a pasu. Vaše postava již po několika týdnech zůstává pevnější a viditelně hladší. Svalová hmota bude v kombinaci s cvičením přibývat rychleji a vaše hubnutí bude mít mnohem viditelnější výsledky.

Účinky:

  • podporuje růst svalové hmoty
  • dodává zdravější vzhled pokožce
  • účinně rozbíjí tuky
  • rychle se vstřebává

Složení:

  • kofein – stimuluje krevní oběh, a tím zlepšuje vstřebávání aktivních látek do těla

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Zpevňující gel používejte jako doplněk odbourávání tuků cvičením a redukční dietou. Gel vmasírujte do problematické oblasti po koupeli nebo sprše. Vyzkoušejte i další Lab Series produkty a dopřejte všemu tělu tu správnou starostlivost!

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Lab Series

Kosmetika Lab Series | Lab Series - péče o mužskou krásu. Lab Series je první značka na trhu v péči o mužskou pleť. Od svého vzniku v roce 1987 pomáhá mužům vypadat co nejlépe.
Filosofie značky vychází z vědomí, že muži potřebují kosmetické produkty vytvořené specificky pro ně a potřeby jejich pleti, výrazně odlišné od těch ženských. Lab Series mužům nabízí řešení založená na vyspělé technologii, podložená vědeckým výzkumem a posílená dlouhými roky úspěchů v přístupu k potřebám mužské pleti.
Porozumění potřebám mužů v oblasti kosmetiky u Lab Series ale nekončí vědomím specifik jejich pleti. Značka si zakládá na tom, že věnuje pozornost také způsobu, jakým muži přistupují k péči o svou pleť, a zohledňuje, jak chtějí kosmetiku používat.
Lab Series neustále představuje inovativní nové produkty, a posiluje tak svou vedoucí pozici na trhu vyspělé, vysoce účinné kosmetiky pro péči o mužskou pleť. Od produktů proti stárnutí, přes péči související s holením, až po ochranu před škodlivými vlivy slunečních paprsků, Lab Series se vždy spoléhá na pokrokové ingredience a nabízí mužům řešení pro aktivní životní styl.
Vlajkovou lodí Lab Series je patentovaná technologie „PRO LS“. „PRO LS ALL-IN-ONE FACE TREATMENT“ přináší péči o pleť se čtyřmi účinky v jednom. Rychle se vstřebávající přípravek s lehkou konzistencí snadno a rychle řeší nejčastější problémy mužské pleti: Zklidní podráždění po holení, hydratuje napjatou pleť, minimalizuje vrásky a odstraní nadměrný lesk.
Lab Series. Protože muži si zaslouží specifickou péči.