La-Tweez Professional Tweezers

set pinzet 3 ks

La-Tweez Professional Tweezers set pinzet 3 ks
La-Tweez Professional Tweezers set pinzet 3 ks
set pinzet 3 ks

Kód: LTW2665 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
La-Tweez Professional Tweezers
set pinzet 3 ks

Popis produktu La-Tweez Professional Tweezers

Popis:
Set pinzet La-Tweez Professional Tweezers obsahuje tři pinzety se třemi různými zakončeními pro dokonale tvarované obočí. Pinzety jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli, díky které je zaručena jejich dlouhá životnost. Pinzety navíc skvěle padnou do ruky a vypadají trendy díky atraktivnímu perforování.
První pinzeta La-Tweez Professional Tweezers má klasické šikmé hroty, které jsou ideální pro zachycení chloupků co nejtěsněji u jeho kořínku. Druhá pinzeta má dokonalé špičaté hroty pro zachycení těch nejjemnějších chloupků a třetí pinzeta má šikmé špičaté hroty klasickou úpravu obočí.

Jak používat:
Zachyťte chloupek pinzetou co nejblíže k jeho kořínku a jedním prudkým tahem jej vytrhněte.

O značce La-Tweez

Značka La-Tweez je světově proslulá svými unikátními svítícími pinzetami, díky kterým se pro vás úprava obočí stane naprostou hračkou! Již vás nemusí trápit špatné osvětlení, kvůli kterému na své obočí nevidíte a snadno přehlédnete drobné chloupky. S pinzetami La-Tweez si totiž na své obočí můžete důkladně posvítit!
Populární pinzety La-Tweez jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocele, skvěle se drží v ruce a mají speciálně zbroušené hrany, díky kterým dokážou uchopit i ten nejmenší chloupek. Od běžných pinzet se ovšem pinzety La-Tweez také liší zabudovanou LED diodou, která svým ultra tenkým paprskem světla dokonale osvětlí vaše obočí a umožní tak uvidět i ty nejhůře dohledatelné chloupky. Součástí pinzet La-Tweez je také kompaktní cestovní pouzdro se zabudovaným zvětšovacím zrcátkem, díky kterému si budete moci bez problémů upravit své obočí kdykoliv a kdekoliv. Kromě unikátních svítících pinzet vyrábí značka La-Tweez také další inovativní kosmetické pomůcky, které usnadňují ženám péči o svůj vzhled.