La-Tweez Professional Tools

kleštičky na řasy

La-Tweez Professional Tools kleštičky na řasy
La-Tweez Professional Tools kleštičky na řasy
kleštičky na řasy

Kód: LTW2667 | Toto zboží není momentálně k dispozici
La-Tweez Professional Tools
kleštičky na řasy

Popis produktu La-Tweez Professional Tools

Popis:
Bez kleštiček na řasy se neobejde žádná sexy žena. La-Tweez Professional Tools kleštičky na řasy jsou výjimečné v tom, že se příjemně drží a vytvoří nádherný vějíř už při prvním stisku. Pokud nechcete po pár měsících ztrácet čas hledáním nových kleštiček, pak zainvestujte do kvality. La-Tweez je nejlepší kovová kulma díky bytelnější konstrukci. Kleštičky půjdou zlehka rozevřít i stlačit, už se nepřetlačujte s jinými. Hladká a rychlá operace vám přinese intenzivně zaoblenou vlnu. Dodejte svému skvělému looku vítězné oblouky krásy.

Účinky:

  • vytvaruje řasy
  • zvýrazní přirozeně zaoblený vzhled řas
  • významně vylepšuje celkový vzhled

Složení:

  • kleštičky - kvalitní robustnější kovová konstrukce
  • polštářek v oblouku – měkce chrání řasy před zlomením

Typ řas:
Vhodné pro všechny typy řas. Zejména pro rovné a nevýrazné řasy.

Jak aplikovat:
Před nanesením řasenky vytvarujte řasy do oblouku.

O značce La-Tweez

Značka La-Tweez je světově proslulá svými unikátními svítícími pinzetami, díky kterým se pro vás úprava obočí stane naprostou hračkou! Již vás nemusí trápit špatné osvětlení, kvůli kterému na své obočí nevidíte a snadno přehlédnete drobné chloupky. S pinzetami La-Tweez si totiž na své obočí můžete důkladně posvítit!
Populární pinzety La-Tweez jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocele, skvěle se drží v ruce a mají speciálně zbroušené hrany, díky kterým dokážou uchopit i ten nejmenší chloupek. Od běžných pinzet se ovšem pinzety La-Tweez také liší zabudovanou LED diodou, která svým ultra tenkým paprskem světla dokonale osvětlí vaše obočí a umožní tak uvidět i ty nejhůře dohledatelné chloupky. Součástí pinzet La-Tweez je také kompaktní cestovní pouzdro se zabudovaným zvětšovacím zrcátkem, díky kterému si budete moci bez problémů upravit své obočí kdykoliv a kdekoliv. Kromě unikátních svítících pinzet vyrábí značka La-Tweez také další inovativní kosmetické pomůcky, které usnadňují ženám péči o svůj vzhled.