La-Tweez Love pinzeta s osvětlením

 • La-Tweez Love pinzeta s osvětlením
 • La-Tweez Love pinzeta s osvětlením 1
   více

  Varianty La-Tweez Love

  • La-Tweez Love pinzeta s osvětlením  pinzeta s osvětlením 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: LTW2664

  Nahoru

  Popis kosmetiky La-Tweez Love

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  La-Tweez Love pinzeta s osvětlením je stylový pomocník, se kterým dosáhnete profesionálních výsledků. Pinzeta vyrobená z nejjemnější nerezové oceli spolehlivě odstraní i krátké a těžko dostupné chloupky. Napomáhá tomu i unikátní LED osvětlení, které vám pomůže dohledat i chloupky těžko viditelné. La-Tweez Love pinzeta s osvětlením je navíc zkrášlena elegantními prvky Swarovski, a je tak luxusním dárkem pro každého, kdo pinzetu pravidelně používá například k důkladné úpravě obočí. LED osvětlení se snadno zapíná a vypíná.

  Účinky:

  • precizně odstraňuje chloupky
  • snadné užívání a údržba
  • osvětlení

  Jak používat:

  Chloupek zachyťte pinzetou co nejblíže u kořínku. Jedním prudkým tahem vytrhněte. Pro eliminování bolesti pleť nejprve nahřejte. Váčky, v kterých jsou chloupky uchyceny, se mírně rozevřou, a chloupek lze snadněji vytrhnout.

  Nahoru

  O značce La-Tweez

  Značka La-Tweez je světově proslulá svými unikátními svítícími pinzetami, díky kterým se pro vás úprava obočí stane naprostou hračkou! Již vás nemusí trápit špatné osvětlení, kvůli kterému na své obočí nevidíte a snadno přehlédnete drobné chloupky. S pinzetami La-Tweez si totiž na své obočí můžete důkladně posvítit!Populární pinzety La-Tweez jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocele, skvěle se drží v ruce a mají speciálně zbroušené hrany, díky kterým dokážou uchopit i ten nejmenší chloupek. Od běžných pinzet se ovšem pinzety La-Tweez také liší zabudovanou LED diodou, která svým ultra tenkým paprskem světla dokonale osvětlí vaše obočí a umožní tak uvidět i ty nejhůře dohledatelné chloupky. Součástí pinzet La-Tweez je také kompaktní cestovní pouzdro se zabudovaným zvětšovacím zrcátkem, díky kterému si budete moci bez problémů upravit své obočí kdykoliv a kdekoliv. Kromě unikátních svítících pinzet vyrábí značka La-Tweez také další inovativní kosmetické pomůcky, které usnadňují ženám péči o svůj vzhled.

   

  Nahoru

  La-Tweez Love recenze

  Co si o La-Tweez Love myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu