La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils tužka na obočí

2×
La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils tužka na obočí
La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils tužka na obočí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
319

Ušetříte 23%
odstín Blond 1.3 g
245

Kód: LRP2211 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils

Pokud máte citlivou pleť, pak i vaše obočí si zaslouží takovou kosmetiku, která nebude zbytečně drážit vaši tvář. Tužka na obočí La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils s ultra jemnou texturou šetrně zvýrazní obočí a dodá mu přirozený hustý vzhled, aniž by iritovala citlivou pleť a oční okolí.

Vlastnosti:

  • jemnou texturu lze snadno aplikovat a odlíčit
  • zamezuje dráždění citlivé pleti a hladce klouže po pleti
  • dlouhotrvající formule prodlouží bezchybné líčení
  • zvýrazní obočí a zanechává přirozený vzhled
  • velmi měkká tužká i kartáček

Jak aplikovat:
Kartáčkem obočí učešte do požadovaného tvaru. Poté tužku ořezejte, krátce hrot zahřejte v ruce a poté vyplňte mezery v obocí a definujte jeho tvar. Na závěr opět pročetšte kartáčkem pro přirozený vzhled.

O značce La Roche-Posay

Kosmetika La Roche-Posay sleduje jeden základní cíl – lepší život s citlivou pletí. Přípravky značky La Roche-Posay dokáží o pleť účinně pečovat, vyživovat ji a chránit. La Roche-Posay nezapomíná ani na vývoj specifické dekorativní kosmetiky pro líčení citlivé pleti.

Kosmetika La Roche-Posay ve svém výrobním programu myslí na všechny typy pleti. Můžete vybírat z pečlivě sestavené nabídky pleťových krémů, dekorativní kosmetiky, odličovacích přípravků, vlasové i sluneční kosmetiky.

Netrapte se kvůli intolerantní nebo problematické pleti. Kosmetika La Roche-Posay pomáhá lidem, kteří trpí různými kožními problémy, a zanechává za sebou kvalitní výsledky a doporučení dermatologů na základě mnoha klinických studií a poznatků z praxe.

Recenze La Roche-Posay Respectissime Crayon Sourcils2