La Roche-Posay Kerium

kúra proti padání vlasů

2×
La Roche-Posay Kerium kúra proti padání vlasů
La Roche-Posay Kerium kúra proti padání vlasů
125 ml

Kód: LRP0067 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

La Roche-Posay Kerium
125 ml

Popis produktu La Roche-Posay Kerium

Popis:
Velmi intenzivní kúra proti padání vlasů La Roche-Posay Kerium zabraňuje tuhnutí tkáně v pokožce hlavy a tím pevněji ukotvuje vlasové kořínky jak u mužů, tak u žen. Kromě toho potlačuje tvorbu mikrozánětů, které jsou zodpovědné za řetězovou reakci padání vlasů.
Hypoalergenní a nemastná textura kúry viditelně zpomalí a zmenší množství vypadlých vlasů. Vašim vlasům navíc dodá výživu, odolnost a sníží jejich lámavost. Prokazatelná účinnost je podle dermatologů již po 6 týdnech aplikace.
Velkou výhodou kúry proti padání vlasů La Roche-Posay Kerium je to, že si můžete profesionální dermatologickou péči užít v klidu domova.

Účinky:

  • pevněji ukotvuje vlasový kořínek
  • podporuje výživu vlasové cibulky
  • posiluje vlasové vlákno
  • přerušuje řetězovou reakci vypadávání vlasů
  • absorbuje mikropodráždění

Složení:

  • Madecassoside – aktivní látka potlačující mikrozáněty
  • Aminexil – zvyšuje přilnavost kořínků k pokožce hlavy
  • Vitamin B5 – podporuje růst vitálních vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy při přetrvávajícím vypadávání jak u mužů, tak u žen.

Jak aplikovat:
Doporučená aplikace je na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Zvolte správný nástavec odpovídající délce vašich vlasů. Používejte každý den, nebo nejméně 3x za týden.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
stimulace růstu vlasů

O značce La Roche-Posay

Kosmetika La Roche-Posay sleduje jeden základní cíl – lepší život s citlivou pletí. Přípravky značky La Roche-Posay dokáží o pleť účinně pečovat, vyživovat ji a chránit. La Roche-Posay nezapomíná ani na vývoj specifické dekorativní kosmetiky pro líčení citlivé pleti.

Kosmetika La Roche-Posay ve svém výrobním programu myslí na všechny typy pleti. Můžete vybírat z pečlivě sestavené nabídky pleťových krémů, dekorativní kosmetiky, odličovacích přípravků, vlasové i sluneční kosmetiky.

Netrapte se kvůli intolerantní nebo problematické pleti. Kosmetika La Roche-Posay pomáhá lidem, kteří trpí různými kožními problémy, a zanechává za sebou kvalitní výsledky a doporučení dermatologů na základě mnoha klinických studií a poznatků z praxe.