La Mer Skincolorsypký pudr

3×
La Mer Skincolor sypký pudr
La Mer Skincolor sypký pudr
8 g
2 030

Kód: LME1662 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu La Mer Skincolor

Lehký jako vánek, jemný jako samet. Sypký pudr La Mer Skincolor zahalí vaši pleť do závoje luxusu. Až magicky odráží světlo, čímž dodává tváři rozjasněný vzhled a perfektně splývá s pletí. Na tváři jej neucítíte, a přesto posune vaše líčení o několik stupňů výše. 

 

Díky praktickému balení vám může tento kosmetický klenot dělat společnost každý den, na cestách i v kabelce.

Vlastnosti:

  • zmatňuje a sjednocuje tón pleti, kryje její nedokonalosti

  • transparentní barva nenarušuje odstín make-upu

  • odráží světlo a dokonale rozjasňuje tvář

  • tvoří efekt druhé kůže, avšak krásnější

  • jemná textura dokonale přilne k pleti

  • snadno se nanáší

Složení: 

  • technologie Miracle Broth™ – zajišťuje dokonalé splynutí s pletí a její bezchybný vzhled

Jak aplikovat:
Pomocí většího štětce naneste přiměřené množství pudru na tvář. Nanášejte jej buď na celou tvář pro rovnoměrné zmatnění a sametový efekt, či pouze na místa s tendencí k nadměrnému lesku.

O značce La Mer

Značka La Mer je expertem na regenerační a intenzivní péči o pleť. Zakladatel La Mer, fyzik Max Huber, utrpěl v 50. letech závažné popáleniny a byl proto odhodlaný vyvinout přípravek, který by mu pomohl s vyhlazením zjizvené kůže. Po dvanácti letech usilovné práce vytvořil Miracle Broth™ – látku, která v sobě kombinuje benefity mořských řas a mnoha dalších aktivních přírodních ingrediencí. Na jejím základě začal vyrábět Crème de la Mer, „krém moře“, který je dnes kultovním produktem značky La Mer.

Produkty La Mer se zaměřují na boj proti zánětům pleti a pokožky, které způsobují jejich předčasné stárnutí. Přípravky pomáhají napravovat také škody způsobené slunečním zářením, volnými radikály a přirozeným úbytkem kolagenu. Vyzkoušejte výjimečné složení pleťové, tělové a sluneční kosmetiky La Mer a objevte i vy blahodárné účinky mořských rostlin a minerálů.

Recenze La Mer Skincolor