L:A Bruket Home Tabac

vonná svíčka 260 g

L:A Bruket Home Tabac vonná svíčka 260 g
L:A Bruket Home Tabac vonná svíčka 260 g
vonná svíčka 260 g
1 439

Kód: LBR0092 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L:A Bruket Home Tabac
vonná svíčka 260 g | 1 439

Popis parfému L:A Bruket Home Tabac

Vonná svíčka L:A Bruket Home Tabac provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • orientální aroma

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

O značce L:A Bruket

Švédská značka organické kosmetiky L:A Bruket nabízí širokou škálu přírodních produktů pro péči o tvář, tělo i vlasy. Své kvalitní výrobky vytváří z pečlivě komponovaných přírodních a organických ingrediencí, inspirovaných švédským stylem života.

Přípravky značky jsou vyráběny tak, aby poskytovaly očistnou, výživnou a ochrannou péči, a pomáhaly tak uchovat si zdraví a krásu pleti a pokožky i v nepříznivých podmínkách. L:A Bruket si zakládá také na vůních svých výrobků, z nichž mnohé mají vysoké aromaterapeutické účinky.

Značka L:A Bruket nikdy neustává ve svém hledání nejlepších způsobů, jak přenést moc přírody do péče o vaši krásu a zajistit maximální pocit pohody.

Recenze L:A Bruket Home Tabac

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!