Kryolan Dermacolor Camouflage System

kosmetická sada I.

Kryolan Dermacolor Camouflage System kosmetická sada I.
Kryolan Dermacolor Camouflage System kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: KRY0889 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: 7 x krémový korektor a make-up v jednom + fixační pudr + odličovací krém + čisticí voda + čisticí mléko + hydratační krém

Kryolan Dermacolor Camouflage System
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Kryolan

Německá společnost Kryolan se věnuje výrobě make-upů určených pro použití ve filmovém, divadelním i televizním průmyslu. Během své dosavadní existence vytvořila a zdokonalila několik set barevných odstínů. Její bohatá nabídka zahrnuje více než 16 000 produktů, které se prodávají v cca 80 zemích.

Líčidla Kryolan jsou spolehlivá, bezpečná a plně kompatibilní s pletí. Snadno se aplikují a dlouho vydrží. Většina z nich je vhodná pro každodenní nošení. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž špičkové příslušenství – kosmetické štětečky, pinzety a jiné. Kryolan klade velký důraz na výzkum, proto neustále hledá nové účinné ingredience. Díky tomu vznikla například inovativní řada Dermacolor, která si získala uznání předních klinických dermatologů. Značka Kryolan jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vzhledu hollywoodských celebrit, chtějí podtrhnout a zvýraznit svou osobitost, jsou nároční a nespokojí se s málem.