Kryolan Basic Face & Bodypaleta rozjasňovačů

Kryolan Basic Face & Body paleta rozjasňovačů
Kryolan Basic Face & Body paleta rozjasňovačů
9 g

Kód: KRY1181 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Kryolan Basic Face & Body
Vlastnosti

Luxusní paletka tvářenek Kryolan Basic Face & Body vám nabízí odstíny různých barev pro slavnoství příležitost i každodenní líčení.

Vlastnosti:

  • zajistí zdravě vypadající tváře
  • krásně pigmentované barvy
  • pudrová textura

Složení:

  • zrcátko

Jak používat:
S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů naneste tvářenku na lícní kosti. Rozetřete do ztracena.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Kryolan

Německá společnost Kryolan se věnuje výrobě make-upů určených pro použití ve filmovém, divadelním i televizním průmyslu. Během své dosavadní existence vytvořila a zdokonalila několik set barevných odstínů. Její bohatá nabídka zahrnuje více než 16 000 produktů, které se prodávají v cca 80 zemích.

Líčidla Kryolan jsou spolehlivá, bezpečná a plně kompatibilní s pletí. Snadno se aplikují a dlouho vydrží. Většina z nich je vhodná pro každodenní nošení. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž špičkové příslušenství – kosmetické štětečky, pinzety a jiné. Kryolan klade velký důraz na výzkum, proto neustále hledá nové účinné ingredience. Díky tomu vznikla například inovativní řada Dermacolor, která si získala uznání předních klinických dermatologů. Značka Kryolan jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vzhledu hollywoodských celebrit, chtějí podtrhnout a zvýraznit svou osobitost, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Kryolan Basic Face & Body