Kryolan Basic Eyes

paleta očních stínů 18 barev

Kryolan Basic Eyes paleta očních stínů 18 barev
Kód: KRY0961 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kryolan Basic Eyes
odstín V1 Interferenz 20 g | 1 740

Popis kosmetiky Kryolan Basic Eyes

Popis:
Paleta očních stínů Kryolan Basic Eyes by neměla chybět v žádné kosmetické výbavě! Nabídne vám osmnáct úchvatných barevných odstínů, se kterými vytvoříte líčení, kterého se nikdy nenabažíte. Ať se rozhodnete pro přirozenější denní make-up nebo dramatické večerní líčení, paleta očních stínů Kryolan Basic Eyes bude vždy tou pravou volbou! 

Vlastnosti:

  • 18 odstínů
  • dlouhotrvající výdrž
  • obsahuje zrcátko a štěteček

Jak aplikovat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

O značce Kryolan

Německá společnost Kryolan se věnuje výrobě make-upů určených pro použití ve filmovém, divadelním i televizním průmyslu. Během své dosavadní existence vytvořila a zdokonalila několik set barevných odstínů. Její bohatá nabídka zahrnuje více než 16 000 produktů, které se prodávají v cca 80 zemích.

Líčidla Kryolan jsou spolehlivá, bezpečná a plně kompatibilní s pletí. Snadno se aplikují a dlouho vydrží. Většina z nich je vhodná pro každodenní nošení. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž špičkové příslušenství – kosmetické štětečky, pinzety a jiné. Kryolan klade velký důraz na výzkum, proto neustále hledá nové účinné ingredience. Díky tomu vznikla například inovativní řada Dermacolor, která si získala uznání předních klinických dermatologů. Značka Kryolan jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vzhledu hollywoodských celebrit, chtějí podtrhnout a zvýraznit svou osobitost, jsou nároční a nespokojí se s málem.