Kripa Mantraparfémovaná voda unisex

Kripa Mantra parfémovaná voda unisex 100 ml
Kripa Mantra parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: KRP3668 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Kripa Mantra
Složení

Unisexová vůně Kripa Mantra je plná svobody, svěžesti a ukrývá v sobě jedinečné kouzlo Benátek. Neobvyklou souhru protikladů a vzrušující čichový požitek, který vám tato vůně poskytne, vás zcela uchvátí! Vůně Kripa Mantra ve vás v mžiku dokáže probudit vnitřní pohodu a rovnováhu.

Ve svém počátku vás vůně Kripa Mantra nejdříve osvěží jedinečnými citrusovými tóny, které se snoubí s hřejivým cedrovým dřevem a slunečními tóny. Srdce vůně Kripa Mantra v sobě ukrývá gurmánské aroma vína, jehož delikátnost je umocněna pikantním bílým pepřem. Základ vůně si vás podmaní svými hřejivými tóny dřeva, drahocenným pižmem a vzrušujícím vetiverem. Vůně Kripa Mantra je ideální pro denní i večerní nošení do společnosti. Mohou ji nosit jak elegantní muži, tak i sebevědomé ženy.

Obklopte se oslňující vůní Kripa Mantra, která dokáže být provokativní i půvabná zároveň. Jedinečná kombinace kvalitních esencí vytváří velmi smyslné aroma, díky kterému nezůstanete pro vaše okolí bez povšimnutí. Vychutnávejte si harmonii této exkluzivní unisexové vůně každý den!

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Kripa

p>KRIPA. VÍC NEŽ JEN MAKE-UP. SKUTEČNÁ KOSMETICKÁ REVOLUCE.
KRIPA Venezia je nová italská značka dekorativní a současně pěstící kosmetiky, která vstoupila na trh. KRIPA revoluční italská dekorativní kosmetická řada, která změní dosavadní vnímání kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti. Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Proto se aplikace líčidel KRIPA stává opravdu skutečnou péčí o pleť. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití. KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu.
KRIPA. PŘÍRODA PŘEDEVŠÍM.
Výrobky KRIPA jsou vyráběny z nejčistších surovin rostlinného původu, které nejlépe působí a jejichž obsah ve výrobku je až 99%. Výrobky neobsahují konzervanty, nahrazeny jsou alternativními složkami, které zajišťují mikrobiologickou čistotu a maximální snášenlivost i u té nejcitlivější pleti. 0% SILIKONŮ, 0% PARABENŮ, 0% NANOMATERIÁLŮ, 0% VAZELÍNY, 0% FENOXYETHANOLU, 0% PARFEMACE, 0% SLOŽEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. U všech výrobků jsou prováděny testy na obsah hlavních těžkých kovů, které způsobují alergické reakce. KRIPA dodržuje svůj etický kodex a vylučuje jakoukoliv formu testování na zvířatech, jak u konečného výrobku, tak u složek, které ho tvoří. Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

Recenze Kripa Mantra