Kringle Candle Peonyvosk do aromalampy

Kringle Candle Peony vosk do aromalampy
Kringle Candle Peony vosk do aromalampy
64 g
78

Kód: KCC00847 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 28. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Kringle Candle Peony
Složení

Vosk do aromalampy Kringle Candle Peony je vedle vonných svíček skvělou alternativou k provonění vašeho interiéru. Jeho rozpuštěním v aromalampě dosáhnete maximálního vonného efektu a jednoduše si tak vytvoříte vlastní aroma podle svých představ a nálady.

Vlastnosti:

  • květinová vůně
  • svěží vůně
  • sladké aroma

Jak používat:
Tající vosk v aromalampě nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Nenechávejte produkt v dosahu dětí nebo domácích mazlíčků. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Hlava
zelené tóny, jasmín, geránium
Srdce
pivoňka, konvalinka
Základ
vodní ovoce, růže
Charakter bytové vůně
svěží, květinová

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Peony