Kringle Candle Coconut Snowflake

vonná svíčka 127 g

1×
Kringle Candle Coconut Snowflake vonná svíčka 127 g
Kringle Candle Coconut Snowflake vonná svíčka 127 g
Kringle Candle Coconut Snowflake vonná svíčka 127 g
127 g

Kód: KCC0385 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Kringle Candle Coconut Snowflake
127 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Kringle Candle Coconut Snowflake

Vonná svíčka Kringle Candle Coconut Snowflake provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • sladké aroma
  • zimní vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Charakter bytové vůně
sladká

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Coconut Snowflake

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem