Kringle Candle Clearwater Creek

čajová svíčka 42 g

Kringle Candle Clearwater Creek čajová svíčka 42 g
42 g
79

Kód: KCC00658 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kringle Candle Clearwater Creek
42 g | 79

Popis parfému Kringle Candle Clearwater Creek

Čajová svíčka Kringle Candle Clearwater Creek dotvoří atmosféru každé romantické večeře i všedního večera. Svíčka umístěná ve svícnu se stane doplňkem vašeho domova a příjemně provoní každý menší interiér. Kombinací několika vůní si můžete vytvořit vonný zážitek podle svých představ.

Vlastnosti:

  • dřevitá vůně
  • podzimní vůně
  • svěží vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Hlava
ozón, svěží tóny
Srdce
bylinné tóny, citrusy, kapky rosy
Základ
dřevité tóny, pižmo
Charakter bytové vůně
dřevitá, svěží

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Clearwater Creek

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!