Krásné vlasy jako ze salonu!

Získejte skvělý balíček vlasové kosmetiky Aletrna Bamboo Smooth v hodnotě 1025 Kč! Je to jednoduché, stačí si koupit jeden z produktů vlasové techniky Philips, které najdete níže a balíček může být váš. Po nákupu se stačí zaregistrovat na této stránce: www.philipsdarek.cz a obdržíte luxusní balíček vlasové kosmetiky zcela ZDARMA!

Dárkový set obsahuje:

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo 40 ml – Jemný bezsulfátový šampon vlasy posiluje, hydratuje a prodlužuje životnost barvy vlasů. Zlepšuje celkový stav a vzhled vlasů. Již po prvním použití je zanechává hladší a zdravější.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner 40 ml – Vyživující kondicionér bez obsahu parabenů je zdrojem intenzivní hydratace pro vaše vlasy. Ošetřuje roztřepené konečky a předchází krepatění vlasů. Pro hladké, lesklé a zdravé vlasy.

Alterna Bamboo Smooth Pure Treatment Oil 25 ml – Přírodní olej s obsahem nezbytných živin se okamžitě po aplikaci vstřebává. Lze jej použít jako intenzivní ošetření vlasů nebo před stylingem. Předchází krepatění vlasů, dodává vlasům oslnivý lesk a chrání barvu.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray 50 ml – Lehký, ultra suchý lak na vlasy poskytuje dlouhodobou ochranu před vlhkostí vzduchu. Vlasy fixuje, ale zároveň je zanechává pružné.

Kosmetická taštička

celý text skrýt text