Kozoroh - horoskop na rok 2017

Držte se vlastností, které znamení Kozoroha zdobí. Tedy hlavně vytrvalosti, stability a smyslu pro řád a pořádek. Pokud se vám to bude dařit během celého roku 2017, neměli byste narazit na žádné nezvladatelné překážky. Hlavním rizikem letošních měsíců jsou nečekané události, které by vás mohly zaskočit. Proto jestliže nějaká nastane, nenechte se jí vykolejit a zachovejte klid. K tomu ovšem potřebujete i nějakou tu relaxaci. Z toho důvodu si, vedle plnění povinností, najděte dostatek času na radosti a zábavu!

Vztahy

Ke spokojenému soužití byste měli letos využít hlavně svoji šikovnost. Tedy vedle porozumění partnerovým potřebám se pokuste pořádně opřít do péče o domácnost. Vaše pomoc bude určitě vítána, zrovna tak jako možnost ušetřit za případné řemeslníky. Když to ještě okořeníte nějakým společným povyražením, bude vše dobré.

Práce

Bez práce nejsou koláče. Toto přísloví byste si měli napsat a nalepit někam v blízkosti vašich očí. To neznamená, že byste nyní výrazně zanedbávali pracovní povinnosti. Přesto někdy nemusí být vaše výkonnost optimální. Pokud by tento trend trval moc dlouho, mohl by vám pokazit renomé u zaměstnavatele nebo obchodních partnerů. A to určitě nechcete!

Zdraví

V průběhu roku 2017 se zaměřte na zdraví očí, což samozřejmě zahrnuje i prevenci. Omezte koukání do monitorů a na televizi, choďte často do přírody. Naučte se speciální cviky na oči. Pomoci může i šťáva z aronie, která chrání zrak před UV zářením a zlepšuje stav očí.

Parfémy pro znamení Kozoroha na rok 2017

celý text skrýt text

Otevřít filtr Sbalit filtr