Kozoroh - horoskop na rok 2015

Pokud jste v uplynulém roce dobře zaseli, můžete během roku 2015 sklízet plody vaší snahy. Důležité ovšem je, abyste neusnuli na vavřínech a nepromeškali zajímavé příležitosti, které se čas od času objeví. Jestliže se vám setba příliš nepovedla, můžete to letos napravit, stačí zapojit cílevědomý a pracovitý přístup, který je Kozorohům většinou vlastní. Plusové body můžete získat i mezi vašimi přáteli a známými, neboť je dokážete podpořit nejenom praktickou radou, ale hlavně přiložením rukou k dílu.

Vztahy

V partnerském soužití se můžete ukázat jako dobrý partner, neboť byste měli být schopni vyhodnotit, co je pro společný život důležité a co nikoli. Ve vztahu budete oporou, ale to neznamená, že byste byli zcela bez chybičky. Vyvarujte se pocitu přílišného sebeuspokojení a hlavně mějte neustále na mysli, že na společném spokojeném životě se musí neustále pracovat.

Práce

V zaměstnání se vám může celkově dařit a je možné, že vás potká povýšení nebo zvýšení platu, což je jistě příjemný výhled. Určitým nedostatkem by se mohlo stát prováhání zajímavé příležitosti, kterou vám rok 2015 nabídne. Hlídejte si i to, jak budete vycházet s kolegy, neboť by vás mohli začít považovat za namyšleného jedince.

Zdraví

Zaměřte se na důslednou péči o zuby, což zahrnuje každodenní používání jak zubního kartáčku, tak dentální nitě a mezizubních kartáčků. Důležitou součástí prevence je také antiseptická ústní voda Listerine Stay White, která chrání zubní sklovinu, brání vzniku zubního plaku a ničí bakterie.

Parfémy pro znamení Kozoroha na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014