Kozoroh - horoskop na rok 2015

Pokud jste v uplynulém roce dobře zaseli, můžete během roku 2015 sklízet plody vaší snahy. Důležité ovšem je, abyste neusnuli na vavřínech a nepromeškali zajímavé příležitosti, které se čas od času objeví. Jestliže se vám setba příliš nepovedla, můžete to letos napravit, stačí zapojit cílevědomý a pracovitý přístup, který je Kozorohům většinou vlastní. Plusové body můžete získat i mezi vašimi přáteli a známými, neboť je dokážete podpořit nejenom praktickou radou, ale hlavně přiložením rukou k dílu.

Vztahy

V partnerském soužití se můžete ukázat jako dobrý partner, neboť byste měli být schopni vyhodnotit, co je pro společný život důležité a co nikoli. Ve vztahu budete oporou, ale to neznamená, že byste byli zcela bez chybičky. Vyvarujte se pocitu přílišného sebeuspokojení a hlavně mějte neustále na mysli, že na společném spokojeném životě se musí neustále pracovat.

Práce

V zaměstnání se vám může celkově dařit a je možné, že vás potká povýšení nebo zvýšení platu, což je jistě příjemný výhled. Určitým nedostatkem by se mohlo stát prováhání zajímavé příležitosti, kterou vám rok 2015 nabídne. Hlídejte si i to, jak budete vycházet s kolegy, neboť by vás mohli začít považovat za namyšleného jedince.

Zdraví

Zaměřte se na důslednou péči o zuby, což zahrnuje každodenní používání jak zubního kartáčku, tak dentální nitě a mezizubních kartáčků. Důležitou součástí prevence je také antiseptická ústní voda Listerine Stay White, která chrání zubní sklovinu, brání vzniku zubního plaku a ničí bakterie.

Parfémy pro znamení Kozoroha na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin