Krémy a gely na vlasy

Aktivátory růstu vlasů
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Krémy a gely na vlasy
Séra na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Vlasová tonika a vody
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Novinky
  • Hodnocení 5*

S tím správným krémem na vlasy bude váš účes vypadat vždy skvěle. Ať už hledáte regenerační a hydratační péči pro poškozené a suché vlasy, nebo jen styling, který dodá objem či uhladí vlasy, u nás si určitě vyberete. Ty nejlepší krémy na vlasy proti krepatění, pro podporu vln nebo ochranu vlasů před teplem jsme objevili za vás a vy je teď najdete přehledně na jednom místě.

Krémy na vlasy pro všechny typy vlasů:

  • Regenerační krémy na vlasy účinně bojují proti krepatění, takže vaše vlasy budou opět poddajné a snadno rozčesatelné. Poradí si také se suchými a poškozenými vlasy, kterým vrátí lesk a zdravý vzhled.
  • Uhlazující krémy na vlasy pomohou vyhrát boj všem majitelkám kudrlin a vlasů, které věčně vypadají rozcuchaně. Zkroťte neposlušné vlny, definujte jejich tvar, uhlaďte vlasové vlákno a užijte si lehkost a lesk svých vlasů.
  • Hydratační krémy promění suché vlasy v lesklé a vitální. Krém vlasy hydratuje, zabrání třepení konečků a eliminuje jejich lámání.
  • Stylingové krémy vám pomohou docílit účesu, po kterém toužíte během pár minut. Zvolte krém na kudrnaté vlasy, kterým vytvarujte vlny, získejte objem nebo urychlete schnutí vlasů s tím správným stylingem.
  • Termoochranné krémy ochrání vaše vlasy před vysokými teplotami od fénu, kulmy nebo žehličky, zároveň posílí vlasové vlákno od kořínků až po konečky.

Jak krém na vlasy aplikovat?

Aplikace krému na vlasy je velmi jednoduchá a rychlá. Většinou ho vmasírujete do mokrých nebo vysušených vlasů po umytí nebo dle potřeby. Vždy pozorně čtěte doporučení od výrobce.

Udělejte pro své vlasy maximum a dopřejte jim tu nejlepší péči. Jak na to se dozvíte v článku Péče o vlasy ve třech snadných krocích.