Odličovací olej

To nejlepší už příroda vymyslela, tak proč hned sahat po chemii? Odličovací olej na sebe naváže veškeré nečistoty a make-up a pleť efektivně vyčistí bez zbytečného zatížení.

 

Proč používat odličovací olej?

Olejový odličovač je skvělý v tom, že je vhodný pro všechny typy pleti. Nevysušuje ani nedráždí a poradí si dokonce s voděodolnými líčidly! Čištění pleti olejem navíc nezanechává mastný film – stačí jen dodržovat správný postup při odličování.

Přírodní odličovací olej toho ale umí mnohem více. Poslouží také jako velmi účinný čistící olej, který spolehlivě odstraní přes noc vyplavené nečistoty a zbytky make-upu. Čištění pleti olejem provádějte každé ráno. Vyhnete se tak ucpaným pórům, mastné pleti a celé řadě kožních problémů.

Jak na odličování olejem?

Odličování olejem je možné dvěma způsoby:

  • Odličování tamponkem: Odličovací tamponek namočte do teplé vody, vyždímejte a kápněte na něj pár kapek oleje a odličte make-up.
  • Odličování masáží a žínkou: Olej kápněte do dlaní, naneste na pleť a jemně masírujte celý obličej. Žínku nebo malý ručník namočte v horké vodě, přiložte na pleť a jemně stáhněte olej i se vším make-upem.

Co je hydrofilní odličovací olej

Hydrofilní odličovací olej je typ oleje, který na sebe efektivně naváže přebytečný kožní maz i zbytky líčidel a zároveň po smíchání s vodou vytvoří mléčnou emulzi, kterou snadno opláchnete bez zanechání mastných stop na pleti. Hydrofilní oleje jsou neutrální a jsou tak vhodné pro jakýkoliv typ pleti včetně té citlivé. Jejich výhodou je, že nenarušují přirozený kožní film a zabraňují tak vysušování pokožky a vzniku kožních problémů.

Pokud hledáte účinnou, a přitom velmi šetrnou alternativu k odličovacím gelům, tak jsou hydrofilní odličovací oleje skvělou volbou.

Vyzkoušejte i další skvělou kosmetiku na čištění a odlíčení pleti!

celý text skrýt text

Nejprodávanější