Nekomedogenní make-up

Užijte si perfektně sjednocenou pleť, a přitom předejděte vzniku akné, černých teček a ucpaným pórům! Řešením je nekomedogenní make-up, který neucpává póry a nezhoršuje stav pleti.

 

Kdy upřednostnit make-up nekomedogenní před tím klasickým?

Nekomedogenní krycí make-up je vhodný pro všechny typy pleti. Nejvíce ho ale oceníte, pokud vás trápí černé tečky, ucpané póry, pupínky, akné, mastná a jinak problematická pleť.

Co znamená nekomedogenní?

Pojem nekomedogenní se vztahuje k černým tečkám, označovaných jako komedony. Ty vznikají v důsledku ucpání mazové žlázy a oxidací kožního mazu. Kosmetické produkty s označením „nekomedogenní“ neucpávají póry, a tak předchází vzniku dalších černých teček nebo pupínků. Ucpávání pórů způsobují nejen nevhodné kosmetické přípravky nebo nečistoty, svůj zásadní podíl na něm má nadměrná tvorba kožního mazu. Nekomedogenní líčení je vhodné i pro mastný typ pleti.

U nás najdete plně krycí nekomedogenní make-up pro aknózní pleť, lehký pudrový make-up pro přirozený vzhled i rozjasňující make-up s liftingovým účinkem. Vyberte si z naší nabídky ten nejlepší nekomedogenní make-up na problematickou pleť a okouzlete své okolí dokonalým vzhledem. Nekomedogenní kosmetika na notino.cz!

celý text skrýt text

Nejprodávanější