Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood sprchový gel pro muže

Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood sprchový gel pro muže
Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood sprchový gel pro muže
250 ml

Kód: KRS0460 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood
Složení

Popis:
Sprchový gel pro muže Korres Vetiver Root čistí a osvěžuje pokožku každý den. Blahodárné účinky přírody doplňuje příjemné aroma. Každá sprcha s ním osvěží tělo a potěší vaše smysly. Sprchový gel Korres je z 90 % zcela přírodní. V jeho složení nenajdete žádný minerální olej, parafínový vosk, silikony, parabeny, ftaláty ani alkohol. Naopak má nautrální pH a je vhodný také pro vegetariány a vegany.

Účinky:

  • čistí pokožku
  • osvěžuje
  • hydratuje
  • chrání

Složení:

  • vetiver – dodává aroma
  • zelený čaj – osvěžuje
  • cedr – uvolňuje

Jak aplikovat:
Nalijte sprchový gel na žínku nebo houbu a vytvořte hustou pěnu. Tu poté naneste na tělo a spláchněte velkým množstvím vody.

Složení

Konzistence
gel

O značce Korres

Přírodní řecká kosmetika Korres pochází z nejstarší bylinné homeopatické lékárny v Aténách. Zakladatelem této unikátní značky je Georg Korres, který se rozhodnul využít své znalosti přípravy homeopatických a bylinných preparátů k vytvoření vysoce účinné přírodní kosmetiky.

Sortiment značky Korres zahrnuje produkty péče o obličej, tělo, vlasy, přípravky pro muže, sluneční kosmetiku i prvotřídní dekorativní kosmetiku. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí. Patří mezi ně bio mandlový olej, tradiční řecké bylinky nebo např. řecký jogurt.

V kosmetice Korres naopak nenajdete žádné minerální oleje, silikony, parabeny ani propylen glykol. Produkty jsou balené ve stylově zdobených obalech a podtrhují tak výjimečnost této unikátní kosmetiky z Atén. Dopřejte si kousek slunného Řecka i doma ve své koupelně!

Recenze Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood