Korres Pomegranate

čisticí ubrousky pro mastnou a smíšenou pleť

Korres Pomegranate čisticí ubrousky pro mastnou a smíšenou pleť
Korres Pomegranate čisticí ubrousky pro mastnou a smíšenou pleť
25 ks

Kód: KRS0010 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Korres Pomegranate
25 ks

Popis kosmetiky Korres Pomegranate

Popis:
Ubrousky Korres Face Pomegranate osvěží a čistí v pár vteřinách. Nabízejí tak pohodlný způsob jak se postarat o svou pleť. Odstraňují make-up nečistoty i přebytečný maz. Extrakt z granátového jablka je navíc bohatý na polyfenoly a tak pokožku tónuje a stahuje póry. Ubrousky Korres neobsahují žádné minerální oleje ani silikony. Také nebyly testovány na zvířatech.

Účinky:

  • čistí
  • osvěžují
  • tónují
  • stahují póry

Složení:

  • extrakt z granátového jablka – tónuje

Jak aplikovat:
Ubrouskem Korres očistěte obličej v případě potřeby. Můžete jej použít jako osvěžení během dne, nebo pro večerní odstranění make-upu. Nedráždí oči.

Vlastnosti

Konzistence
ubrousky
Typ pleti
mastná, smíšená

O značce Korres

Přírodní řecká kosmetika Korres pochází z nejstarší bylinné homeopatické lékárny v Aténách. Zakladatelem této unikátní značky je Georg Korres, který se rozhodnul využít své znalosti přípravy homeopatických a bylinných preparátů k vytvoření vysoce účinné přírodní kosmetiky.

Sortiment značky Korres zahrnuje produkty péče o obličej, tělo, vlasy, přípravky pro muže, sluneční kosmetiku i prvotřídní dekorativní kosmetiku. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí. Patří mezi ně bio mandlový olej, tradiční řecké bylinky nebo např. řecký jogurt.

V kosmetice Korres naopak nenajdete žádné minerální oleje, silikony, parabeny ani propylen glykol. Produkty jsou balené ve stylově zdobených obalech a podtrhují tak výjimečnost této unikátní kosmetiky z Atén. Dopřejte si kousek slunného Řecka i doma ve své koupelně!