Korres Anisum and Eucalyptus bělicí zubní pasta

Korres Anisum and Eucalyptus bělicí zubní pasta
Korres Anisum and Eucalyptus bělicí zubní pasta
75 ml

Kód: KRS0380 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Korres Anisum and Eucalyptus
Vlastnosti

Zubní pasta Korres Anisum and Eucalyptus je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.

Vlastnosti:

  • bělí zuby
  • zaručuje šetrnost k zubní sklovině

Jak používat:
Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Napsali jsme o Korres Anisum and Eucalyptus
Články

O značce Korres

Přírodní řecká kosmetika Korres pochází z nejstarší bylinné homeopatické lékárny v Aténách. Zakladatelem této unikátní značky je Georg Korres, který se rozhodnul využít své znalosti přípravy homeopatických a bylinných preparátů k vytvoření vysoce účinné přírodní kosmetiky.

Sortiment značky Korres zahrnuje produkty péče o obličej, tělo, vlasy, přípravky pro muže, sluneční kosmetiku i prvotřídní dekorativní kosmetiku. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí. Patří mezi ně bio mandlový olej, tradiční řecké bylinky nebo např. řecký jogurt.

V kosmetice Korres naopak nenajdete žádné minerální oleje, silikony, parabeny ani propylen glykol. Produkty jsou balené ve stylově zdobených obalech a podtrhují tak výjimečnost této unikátní kosmetiky z Atén. Dopřejte si kousek slunného Řecka i doma ve své koupelně!

Recenze Korres Anisum and Eucalyptus