Přejít na hlavní obsah

Korloff

Korloff

 Luxus, který můžete cítit – Korloff je francouzská klenotnická společnost, která se zabývá výrobou luxusních šperků, hodinek, manžetových knoflíčků, luxusních per a v neposlední řadě niche parfémů.

 

Šperkařský dům Korloff má pozoruhodnou historii, která se váže k záhadnému 200karátovému surovému černému diamantu, největšímu na světě. Podle legendy patřil tento výjimečný klenot šlechtické ruské rodině Korloff-Sapojnikoff, která si jej před odchodem z Ruska v roce 1917 předávala z generace na generaci jako talisman. V roce 1978 koupil tento diamant obchodník s diamanty Daniel Paillasseur, vybrousil ho do 88karátového briliantového šperku a pojmenoval Korloff Noir. Fascinován jeho historií a okouzlen jeho tajemstvím založil klenotnický dům Korloff.

Za zmínku stojí parfémovaná voda pro ženy Korloff Gold, Korloff Lady nebo ikonická Korloff Korlove. Na své si samozřejmě přijdou i muži. Objevte vonný klenot v podobě toaletní vody Korloff In White nebo si zamilujte parfémovanou vodu pro muže Korloff Pour Homme. Podlehněte neotřelým vonným kompozicím a dopřejte si tyto luxusní vonné skvosty i vy. 

celý text skrýt text