KORIKA Tools face roller & gua sha masážní váleček na obličej a masážní pomůcka Quartz Pink

4×
KORIKA Tools face roller & gua sha masážní váleček na obličej a masážní pomůcka Quartz Pink
KORIKA Tools face roller & gua sha masážní váleček na obličej a masážní pomůcka Quartz Pink

Kód: KKR01417 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K objednávce produktů KORIKA nad 299 Kč, vám zdarma přibalíme plátýnkovou masku na obličej.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis KORIKA Tools face roller & gua sha
Vlastnosti

I pleť, které dopřáváte každý den tu nejlepší péči může být ještě o něco krásnější. Masážní váleček na obličej a masážní pomůcka Quartz Pink KORIKA Tools vás o tom přesvědčí hned napoprvé. Dopřejí vaší pleti potřebné uvolnění a stimulaci k tomu, aby mohla opět zářit.

Příjemnou masáží válečkem z růženínu uvolníte svaly a napětí ve tváři, kterou si možná ani neuvědomujete. Rozproudíte cirkulaci krve a podpoříte k činnosti i lymfatický systém. Cíleně vedené tahy masážní pomůckou zpevní vaši pleť a zmírní viditelnost vrásek. Svůj nový zkrášlující rituál si hned zamilujete.

Vlastnosti masážního válečku:

 • podporuje cirkulaci krve a dodává pleti pružnost
 • zlepšuje proudění lymfy
 • uvolňuje napětí pleti
 • pomáhá uvolňovat svaly ve tváři
 • zmírňuje tmavé kruhy a váčky pod očima
 • zlepšuje vstřebávání pleťového séra, krému či oleje

Vlastnosti masážní pomůcky:

 • zlepšuje pevnost pleti
 • pomáhá vyhlazovat vrásky
 • zmírňuje vertikální linky po obou stranách úst
 • pozvedá obočí a bradu
 • zjemňuje vrásky kolem očí a tmavé kruhy
 • zlepšuje vzhled pleti na krku

Jak používat:
Válečkem jemně přejíždějte po pleti. Vždy postupujte od středu směrem ke krajům obličeje. Větší částí masírujte plochu tváře, menší část je určena pro oblast kolem očí. Začněte u vnitřního koutku oka a postupujte směrem nahoru a ven k vnějšímu koutku.
Hranou masážní pomůcky veďte tahy také vždy od středu směrem ven a nahoru, tedy proti směru přirozeného poklesu kontur. Před masáží můžete nanést svou obvyklou pleťovou péči.

Notino tip:
Než začnete s masáží aplikujte pleťové sérum KORIKA Korean Heritage. Masáž s touto korejskou péčí bude nejen komfortnější, ale především zlepšíte vstřebávání jejích účinných látek. Díky tomu se můžete brzy těšit na skutečně viditelně výsledky.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, lifting, zpevnění
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o KORIKA Tools face roller & gua sha
Články

O značce KORIKA

Korejská značka KORIKA v sobě spojuje nejvyspělejší asijské technologie s efektivními aktivními látkami, a je tak specialistou v této oblasti kosmetické péče. Pomáhá ženám zpříjemnit každodenní rituál krásy a její doménou jsou zejména vysoce kvalitní plátýnkové masky.

Plátýnkové masky KORIKA obsahují velké množství účinných látek, které se liší podle druhu každé z nich. V maskách KORIKA tak můžete nalézt například protein z hedvábí, červený ženšen, extrakt z lékořicového kořene, levanduli, liči, aloe vera nebo vodu z ledovce či bambucké máslo.

Tři řady plátýnkových masek od značky KORIKA jsou zaměřeny na různé typy pleti. Korean Heritage je prémiová kolekce, kterou ocení zejména ženy, které chtějí vyzkoušet vzácné ingredience, revitalizovat a rozjasnit svou pleť. Řada NaturBeauty zahrnuje různé druhy masek, jejichž hlavním benefitem jsou přírodní extrakty a voda z ledovce. Masky z kolekce SciBeauty odráží současné trendy v asijské kosmetice a nabízí masky nejen na obličej, ale i na ruce, nohy a rty a zajišťují tak kompletní péči.

Recenze KORIKA Tools face roller & gua sha4