Kondicionéry a balzámy

Kondicionéry a balzámy
Bezoplachové kondicionéry
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Balzámy na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Šampon a kondicionér 2 v 1
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Novinky
  • Redken
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce

Nejlepší kondicionéry a balzámy pro krásné vlasy

Jsou vaše vlasy poškozené, špatně se rozčesávají a chybí jim lesk? Vezměte si k ruce kondicionér na vlasy – skvělého pomocníka, který jim navrátí krásu a zdravý vzhled. A pokud vaše vlasy potřebují okamžitou záchranu, vsaďte na balzám na vlasy, který je vrátí do formy!

Kdy a proč používat kondicionér?

Kondicionér na vlasy byste měli používat vždy po umytí vlasů šamponem. Šampon totiž otevírá vlasovou strukturu a kondicionér je tu od toho, aby ji uzavřel a vlas uhladil. Kromě toho, že vaše vlasy ochrání před mechanickým poškozením a vysušením, zajistí jim vyšší lesk a usnadní jejich rozčesávání.

A jak vybrat ten nejlepší kondicionér? Vždy ho vybírejte podle typu vlasů nebo podle účinku. Vysušené vlasy bez lesku nejvíce ocení hydratační kondicionér na suché vlasy. Kondicionér na kudrnaté vlasy by se měl postarat o krásnou strukturu a pružnost vašich vln. Mastné vlasy potřebují výživu bez zatížení a majitelky blond vlasů ocení rozjasnění.

Speciální typy kondicionérů

  • Bezoplachový kondicionér na vlasy: Ušetří vám čas a poradí si s nedostatkem lesku i zacuchanými vlasy. Nejoblíbenější je bezoplachový kondicionér ve spreji. Stačí nastříkat do vlasů, pročesat a máte hotovo.
  • Přírodní kondicionér: Dopřejete svým vlasům maximální péči bez chemie. Vlasy budou krásné, zdravé, provoněné, a vy navíc nezatížíte přírodu.
  • Šampon a kondicionér 2 v 1: Dvojí péče v jednom balení pro každého, kdo šetří čas i místo v koupelně.

Jak používat kondicionér na vlasy

  1. Kondicionér aplikujte vždy po opláchnutí šamponu.
  2. Naneste ho ideálně 2 až 3 cm od kořínků po délce vlasů.
  3. Ve vlasech ho nechte jen po dobu doporučenou výrobcem. Neplatí, že delší čas = lepší účinek. Kondicionér na vlasy funguje zpravidla okamžitě.

Tip: Pro co nejlepší výsledek si přečtěte, jak správně pečovat o vlasy!

Kondicionér nebo balzám na vlasy?

Pojmy kondicionér a balzám na vlasy se často zaměňují. Zatímco kondicionér ale působí hlavně na povrchu vlasu, balzám na vlasy by měl označovat přípravek, který proniká hloub do struktury vlasů a poradí si i se závažnějšími problémy.

Vyberete si ten nejlepší kondicionér i balzám na vlasy od světoznámých značek vlasové kosmetiky Kérastase, Olaplex, Wella Professionals, Redken a řady dalších.