Přejít na hlavní obsah

Kokosové parfémy

Ať už se toužíte zahalit do jemné kokosové mlhy, nebo na své kůži cítit intenzivní tropický ráj, kokosová vůně vám umožní vrátit se ve vzpomínkách na letní dovolenou, a to kterýkoli den v roce. Exotická vůně kokosu s sebou přináší dobrou náladu a pocit uvolnění. Jemné a podmanivě sladké tóny si také velmi rychle získají pozornost vašeho okolí.

 

Charakter vůně kokosu:

Jiskřivá a sladká vůně s vanilkovými podtóny tvořící velmi unikátní a exotický dojem.

Jak se získává kokosová vůně:

Kokosový ořech je plodem palmy kokosovníku ořechoplodého. Tyto stromy rostou převážně v Asii, Střední a Jižní Americe, Africe a Tichomoří. Louhováním dužiny kokosu a postupným odpařováním se získávají jemné vonné esence, které mají úspěch v parfemářství i v aromaterapii. V parfemářství se však uplatňují i kokosová aromata vyráběná synteticky. Některé přírodní vonné esence mohou totiž při zpracování ztratit svou vlastní vůni a syntetická aromata tak zaručí, že váš oblíbený parfém bude krásně vonět po velmi dlouhou dobu.

Kokosová vůně tvoří skvělou kombinaci s jasmínem, ovocnými tóny nebo tuberózou. Najděte si to nejlepší spojení a vyberte si parfém s vůní kokosu i vy!

celý text skrýt text