Klorane Chrpa

odličovací voda pro citlivé oči

Klorane Chrpa odličovací voda pro citlivé oči
Klorane Chrpa odličovací voda pro citlivé oči
Klorane Chrpa odličovací voda pro citlivé oči
100 ml
199

Kód: KLO2324 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Klorane Chrpa
100 ml | 199

Popis kosmetiky Klorane Chrpa

Popis: 
Jemné, ale efektivní odlíčení se zklidňujícím výtažkem z chrpy s pleťovým roztokem Klorane pro oční okolí. Vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Snadno odstraňuje makeup, nedráždí oči a působí proti otokům. Odličovač očí má přirozené pH slz, úspěšně odlíčí i voděodolnou řasenku, můžete ho s úspěchem použít na očištění rtů a/nebo makeupu z pleti.

Účinky:

  • čisticí
  • zklidňující

Složení:

  • výtažek z chrpy

Typ pleti:
Citlivé oční okolí.

Jak aplikovat:
Naneste vatovým tamponem, odličte oči a neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistence
voda
Podle problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
citlivá

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.