Klorane Chinin

posilující kondicionér pro oslabené vlasy

Klorane Chinin posilující kondicionér pro oslabené vlasy
Klorane Chinin posilující kondicionér pro oslabené vlasy
150 ml

Kód: KLO0932 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Klorane Chinin

Popis:
Oslabené a řídnoucí vlasy, které potřebují posílit, ocení, pokud jim dopřejete péči v podobě Klorane balzámového kondicionéru s obsahem chinovníkového rostlinného výtažku. Kondicionér je vhodným doplňkem Klorane šamponu s chininem nebo stimulujících roztoků proti vypadávání vlasů.

Účinky:

  • výživující
  • regenerační
  • usnadňující rozčesávání

Složení:

  • výtažek z chinovníkové kůry
  • vitaminy B5, B6, B8
  • bambucké máslo

Typ vlasů:
Oslabené, řídnoucí.

Jak aplikovat:
Po umytí vlasů šamponem Klorane s chininem naneste rovnoměrně kondicionér a nechte působit 2-3 minuty, následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů, vlasy s lupy
Účinek
proti lupům

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.