KloraneOat Milk jemný kondicionér pro časté mytí vlasů

2×
Klorane Oat Milk jemný kondicionér pro časté mytí vlasů
Klorane Oat Milk jemný kondicionér pro časté mytí vlasů
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
268

Ušetříte 49%
50 ml
135

Kód: KLO02342 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 22. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 10. 2021

Popis Klorane Oat Milk
Vlastnosti

Popis:
Jemný kondicionér Klorane s výtažkem z ovsa je vhodný pro vlasy vyžadující časté mytí. Po jeho použití se vlasy snadněji rozčesávají a lépe odolávají negativním okolním vlivům. Lehká nezatěžující textura s přidáním přírodního inulinu, získaného z kořenů čekanky, je vhodná pro časté použití. Vzhledem k přírodnímu pohledu značky Klorane na péči o vlasy je kondicionér bez silikonů.

Účinky:

  • usnadňuje rozčesávání a další úpravu vlasů
  • chrání vlasy a dodává jim hebkost

Složení:

  • ovesné mléko
  • glycerin
  • triglyceridy
  • inulin

Typ vlasů:
Jemné. Často myté

Jak aplikovat:
Po umytí vlasů, vyždímejte přebytečnou vodu a naneste kondicionér podle potřeby po celé délce vlasového vlákna a/nebo na konečky. Nechte 2-3 minuty působit a následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Recenze Klorane Oat Milk2