KloraneMangue vyživující kondicionér pro suché vlasy

 • Klorane Mangue vyživující kondicionér pro suché vlasy
 • Klorane Mangue vyživující kondicionér pro suché vlasy 1
   více

  Varianty Klorane Mangue

  • Klorane Mangue vyživující kondicionér pro suché vlasy (Conditioner) 150 mlvyživující kondicionér pro suché vlasy 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Conditioner) 150 ml
   Kód: KLO0948

  Nahoru

  Popis kosmetiky Klorane Mangue

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  vlasy

  suché vlasy

  Popis:

  Laboratoře Klorane vybraly pro péči o suché vlasy mangové máslo, které je součástí Klorane balzámového kondicionéru. Mangové máslo obsahuje vysokou koncentraci mastných kyselin, ty potřebují vlasy s nedostatkem přirozené ochrany a výživy – vlasy suché, které mají potíže se zacucháváním. Kondicionér uhlazuje strukturu vlasu a dokonale regeneruje případná narušení, usnadňuje rozčesávání a úpravu. Po použití jsou vlasy hedvábně jemné, zářivé a provoněné mangem.

  Účinky:

  • regenerační
  • vyživující
  • usnadňující rozčesávání

  Složení:

  • mangové máslo

  Typ vlasů:

  Suché a poškozené.

  Jak aplikovat:

  Po umytí šamponem Klorane s mangovým máslem naneste po celé délce nebo jen na narušené konečky vlasů kondicionér, nechte 2 – 3 minuty působit, následně důkladně opláchněte.

  Nahoru

  O značce Klorane

  Klorane - Francouzská dermokosmetická značka založená v roce 1966 lékárníkem zajímajícím se o účinnost rostlin, panem Pierrem Fabre. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.Další kapitola byla zahájena o rok později uvedením přípravků pro nejmenší - Klorane Bébé. Hlavní rostlinkou obsaženou ve všech produktech pečujících o jemnou dětskou pokožku je měsíček lékařský. Maminky mezi produkty naleznou jak hygienu, tak čisticí ubrousky a mast či sprej na prevenci opruzenin, pečující směs rostlinných olejů, která je vhodná i k masáži miminka.Již od začátku své cesty dermokosmetika Klorane nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku (od vypadávání vlasů po lupy,...), péči o pokožku dospělých a jemnou dětskou pokožku. Dalo by se říci, že se značka řídí heslem, na každý problém existuje rostlina. Mangové máslo, kopřiva, červený tymián, chrpa nebo chinovník, to je jen velmi zkrácený výčet rostlinných zdrojů, které značka využívá.Velký důraz je kladen na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody. Výsledkem dlouholetého výzkumu jsou účinné produkty, které je radost používat. Velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů, jejich ekologické získávání a efektivní začleňování do finálního produktu. Samozřejmostí je, že značka Klorane nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy. Naopak, Institut Klorane má tři základní úkoly – chránit, zkoumat a vzdělávat. Z mnoha aktivit, které tento institut financuje po celém světě, jmenujme alespoň jeden. Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh rostlinu Normania triphylla ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní, příjemná na používání a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

  Nahoru

  Hodnocení Klorane Mangue

  Co si o Klorane Mangue myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší