Klorane Mango

bezoplachový krém pro výživu a hydrataci

1×
Klorane Mango bezoplachový krém pro výživu a hydrataci
Klorane Mango bezoplachový krém pro výživu a hydrataci
125 ml
279

Kód: KLO1997 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Klorane Mango
125 ml | 279

Popis produktu Klorane Mango

Popis:
Suché, lámavé a křehké vlasy potřebují výživu a regeneraci a tu jim poskytne bezoplachový kondicionér Klorane s mangovým máslem. Jeho velkou výhodou je možnost pravidelného každodenního použití bez nutnosti oplachování. Zabraňuje vzniku roztřepených konečků, chrání před dehydratací a poškozením vlasů. Nádherná exoticky svěží vůně manga dělá z použití kondicionéru skutečný zážitek. Praktický pomocník nejen na cesty.

Účinky:

  • regenerační
  • ochranné
  • usnadňující rozčesávání

Složení:

  • mangové máslo
  • ricinový olej

Typ vlasů:
Suché.

Jak aplikovat:
Na suché nebo mokré vlasy rovnoměrně naneste dostatečné množství produktu (v případě potřeby jen na konečky), rozčesejte a neoplachujte. Používejte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ vlasů
suché vlasy
Účinek
snadné rozčesávání vlasů, výživa a regenerace

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.