KloraneHygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy

 • Klorane Hygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy
 • Klorane Hygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy 1
 • Klorane Hygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy 2
 • Klorane Hygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy 3
   více

  Varianty Klorane Hygiene et Soins du Corps

  • Klorane Hygiene et Soins du Corps voskové depilační pásky na nohy (Cold Wax Strips) 6 Ksvoskové depilační pásky na nohy 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Cold Wax Strips) 6 Ks
   Kód: KLO1946

   279 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis kosmetiky Klorane Hygiene et Soins du Corps

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  konzistence

  vosk

  Pokožka

  pro všechny typy pokožky

  Popis:

  Depilační voskové pásky Klorane s obsahem oleje ze sladkých mandlí. Princip tzv. studeného vosku je ideální pro snadné domácí použití a praktické i na cestách. Ideální pro větší partie k depilaci (nohy). Výsledkem je čistá, hydratovaná a hedvábná pokožka bez podráždění. Zpomalují růst chloupků.

  Účinky:

  • depilační

  Složení:

  • vosk
  • mandlový olej

  Typ pokožky:

  Větší plochy k depilaci.

  Jak aplikovat:

  Oddělte proužky od sebe a přitiskněte na ošetřované plochy ve směru růstu chloupků, jemně prohřejte pásky dlaněmi. Napněte pokožku jedné straně a na straně druhé, strhněte v opačném směru růstu chloupků. Stejný pásek může být použit několikrát během jedné depilační procedury. Složte pás přes sebe a před opětovným použitím promněte v dlaních. Zbytky vosku z pokožky odstraníte pohlazením vnější části pásku. Nepoužívejte v případě poškození kůže úrazem nebo ekzémem.

  Nahoru

  O značce Klorane

  Klorane - Francouzská dermokosmetická značka založená v roce 1966 lékárníkem zajímajícím se o účinnost rostlin, panem Pierrem Fabre. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.Další kapitola byla zahájena o rok později uvedením přípravků pro nejmenší - Klorane Bébé. Hlavní rostlinkou obsaženou ve všech produktech pečujících o jemnou dětskou pokožku je měsíček lékařský. Maminky mezi produkty naleznou jak hygienu, tak čisticí ubrousky a mast či sprej na prevenci opruzenin, pečující směs rostlinných olejů, která je vhodná i k masáži miminka.Již od začátku své cesty dermokosmetika Klorane nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku (od vypadávání vlasů po lupy,...), péči o pokožku dospělých a jemnou dětskou pokožku. Dalo by se říci, že se značka řídí heslem, na každý problém existuje rostlina. Mangové máslo, kopřiva, červený tymián, chrpa nebo chinovník, to je jen velmi zkrácený výčet rostlinných zdrojů, které značka využívá.Velký důraz je kladen na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody. Výsledkem dlouholetého výzkumu jsou účinné produkty, které je radost používat. Velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů, jejich ekologické získávání a efektivní začleňování do finálního produktu. Samozřejmostí je, že značka Klorane nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy. Naopak, Institut Klorane má tři základní úkoly – chránit, zkoumat a vzdělávat. Z mnoha aktivit, které tento institut financuje po celém světě, jmenujme alespoň jeden. Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh rostlinu Normania triphylla ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní, příjemná na používání a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

  Nahoru

  Hodnocení Klorane Hygiene et Soins du Corps

  Co si o Klorane Hygiene et Soins du Corps myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší