Klorane Dermo Pain Crememýdlo pro alergickou pokožku

1×
Klorane Dermo Pain Creme mýdlo pro alergickou pokožku
Klorane Dermo Pain Creme mýdlo pro alergickou pokožku
100 g

Kód: KLO2298 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Klorane Dermo Pain Creme
Vlastnosti

Popis:
Jemná mycí krémová kostka Klorane pro alergickou pokožku je jemná díky kombinaci extrémně jemné čisticí báze a vysoké koncentraci mastných kyselin. Má neutrální pH, udržuje bariérovou funkci pokožky, neobsahuje žádnou vůni ani konzervační látky. Můžete ji bez obav používat každý den na čištění obličeje i těla. Je ideální pro zklidnění reaktivní a podrážděné pokožky.

Účinky:

  • hygiena
  • zklidňující
  • vyživující

Složení:

  • mandlový olej
  • velmi jemná mycí báze

Typ pokožky:
Alergická a reaktivní.

Jak aplikovat:
Denně jako mýdlo, napěňte a následně opláchněte. Na obličej i tělo.

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Recenze Klorane Dermo Pain Creme1