Klorane Desert Date

bezoplachová krémová péče pro lámavé a namáhané vlasy

2×
Klorane Desert Date bezoplachová krémová péče pro lámavé a namáhané vlasy
Klorane Desert Date bezoplachová krémová péče pro lámavé a namáhané vlasy
125 ml
345

Kód: KLO1054 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Klorane Desert Date
125 ml | 345

Popis produktu Klorane Desert Date

Popis:
Balzám bez nutnosti oplachování je velmi praktickým přípravkem v dnešní uspěchané době. Máte-li navíc poškozené a lámavé vlasy, Klorane péče s výtažkem z pouštních datlí je právě pro vás. Obsahuje mastné kyseliny a bílkoviny okamžitě proniká do vlasů, regeneruje je a dodává jim hedvábnou texturu. Bez obsahu silikonu. Zaceluje vlasy po celé délce včetně roztřepených konečků a to vše bez zatížení vlasů.

Účinky:

  • regenerační
  • vyživující

Složení:

  • výtažek z pouštních datlí
  • obilné proteiny
  • vitamin E

Typ vlasů:
Suché lámavé, poškozené.

Jak aplikovat:
Množství odpovídající velikostí zhruba 2 lískovým oříškům (záleží na hustotě a délce vlasů) zapracujte do vlasů a hlavně konečků. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ vlasů
lámavé vlasy a roztřepené konečky, suché vlasy
Účinek
hydratace

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.