KloraneCrambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy

 • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy
 • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy 1
 • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy 2
 • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy 3
 • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy 4
   více

  Varianty Klorane Crambe dAbyssinie

  • Klorane Crambe dAbyssinie vyživující vosk pro vlnité vlasy (Ultra Nourishing Wax for Curly Hair) 50 mlvyživující vosk pro vlnité vlasy 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Ultra Nourishing Wax for Curly Hair) 50 ml
   Kód: VCH1173

  Nahoru

  Popis kosmetiky Klorane Crambe dAbyssinie

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  konzistence

  vosk na vlasy

  vlasy

  vlnité a trvalené vlasy

  Popis:

  Kudrnaté vlasy mají svoje specifika, být zdravé a krásné jim umožní Klorane výživný vosk s obsahem exkluzivního rostlinného oleje lisovaného za studena. Takzvaný habešský olej se získává ze semen exotické rostliny, katránu etiopského. Ať již se jedná o přirozeně vlnité nebo ne, potřebují kvalitní výživu. Jsou často suché, lámavé a vyznačují se vysokou zranitelností. Přípravek obnovuje lesk i pružnost vlasů a dodává jim hebkost. Zabraňuje třepení vlasů. Ultra výživný vlasový styling.

  Účinky:

  • výživné
  • regenerační
  • ochranné

  Složení:

  • olej z katránu etiopského
  • triglyceridy
  • vosky

  Typ vlasů:

  Vlnité, kudrnaté, krepaté.

  Jak aplikovat:

  Množství odpovídající velikostí zhruba 1-2 lískovým oříškům (záleží na hustotě a délce vlasů) zapracujte do vlasů a hlavně konečků. Neoplachujte.

  Nahoru

  O značce Klorane

  Klorane - Francouzská dermokosmetická značka založená v roce 1966 lékárníkem zajímajícím se o účinnost rostlin, panem Pierrem Fabre. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.Další kapitola byla zahájena o rok později uvedením přípravků pro nejmenší - Klorane Bébé. Hlavní rostlinkou obsaženou ve všech produktech pečujících o jemnou dětskou pokožku je měsíček lékařský. Maminky mezi produkty naleznou jak hygienu, tak čisticí ubrousky a mast či sprej na prevenci opruzenin, pečující směs rostlinných olejů, která je vhodná i k masáži miminka.Již od začátku své cesty dermokosmetika Klorane nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku (od vypadávání vlasů po lupy,...), péči o pokožku dospělých a jemnou dětskou pokožku. Dalo by se říci, že se značka řídí heslem, na každý problém existuje rostlina. Mangové máslo, kopřiva, červený tymián, chrpa nebo chinovník, to je jen velmi zkrácený výčet rostlinných zdrojů, které značka využívá.Velký důraz je kladen na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody. Výsledkem dlouholetého výzkumu jsou účinné produkty, které je radost používat. Velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů, jejich ekologické získávání a efektivní začleňování do finálního produktu. Samozřejmostí je, že značka Klorane nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy. Naopak, Institut Klorane má tři základní úkoly – chránit, zkoumat a vzdělávat. Z mnoha aktivit, které tento institut financuje po celém světě, jmenujme alespoň jeden. Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh rostlinu Normania triphylla ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní, příjemná na používání a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

  Nahoru

  Hodnocení Klorane Crambe dAbyssinie

  Co si o Klorane Crambe dAbyssinie myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší