Klorane Bébé Calendula

masážní olej pro děti

Klorane Bébé Calendula masážní olej pro děti
Klorane Bébé Calendula masážní olej pro děti
Klorane Bébé Calendula masážní olej pro děti
měsíček 100 ml

Kód: KLO2287 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Klorane Bébé Calendula
měsíček 100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Klorane Bébé Calendula

Popis:
Jemná masáž miminka utužuje jeho zdraví i vztah s rodičem. Masážní olej Klorane Bébé obsahuje 98 % rostlinných olejů. Čerpá sílu v tom nejlepším z přírody, aby ji předal těm nejmenším. Ochranné a regenerační působení olejů z jojoby, sladkých mandlí, světlice barvířské a avokáda. Pokožku navíc hydratuje, vyživuje a poskytuje komfort a pružnost.
Extrakt z měsíčku zvolen pro jeho zklidňující působení. Bez konzervačních látek, parabenů, bez vůně, barviv. Hypoalergenní, jeho složení je ideální pro jemnou dětskou pokožku a nastávajících maminek.

Účinky:

  • ochranné a regenerační
  • hydratační
  • zklidňující

Složení:

  • mandlový olej
  • jojobový olej
  • avokádový olej
  • světlicový olej
  • extrakt z měsíčku lékařského

Typ pokožky:
Dětská.

Jak aplikovat:
Ideální doba pro masáž miminka je po koupeli na osušenou pokožku. Zahřejte malé množství oleje v dlaních a dlouhými tahy (jemně bez tlaku) masírujte celé tělo miminka, na závěr nezapomeňte na obličej.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pokožky
citlivá

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.