Kevin MurphyPowder Puff pudr na vlasy pro objem a tvar

2×
Kevin Murphy Powder Puff pudr na vlasy pro objem a tvar
Kevin Murphy Powder Puff pudr na vlasy pro objem a tvar
14 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: KMP0021

Popis:
Unikátní objemový pudr Kevin Murphy Powder Puff v mžiku dodá vašim vlasům nadýchaný objem a svěží vzhled! Stačí vlasy posypat několika klepnutími přímo ke kořínkům a váš zplihlý účes se vám doslova promění před očima! Suchá matná textura navíc vlasy nijak nezatěžuje.

Vhodné i pro vytvoření oblíbeného rozcuchu.

Účinky:

  • vytváří nadýchaný objem
  • osvěží účes

Typ vlasů:
Pro vlasy bez objemu.

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte. Posypte na vlhké nebo suché vlasy přímo u kořínků a vytvarujte účes.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Účinek
definice a textura, fixace, objem vlasů, regulace nadbytečného mazu
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy
Délka vlasů
krátké vlasy, dlouhé vlasy
Stupeň fixace
střední fixace

Profesionální vlasová kosmetika Kevin Murphy se postará o reprezentativní vzhled a kvalitu vašich vlasů. Zakladatelem této značky je australský vlasový stylista Kevin Murphy, který se rozhodl vytvořit takové přípravky, které se budou starat o vaše vlasy podobně jako se kosmetika pečuje o vaši pleť.

Přípravky na vlasy Kevin Murphy obsahují čistě přírodní výtažky, jako jsou rostlinné oleje, rostlinné extrakty a přírodní antioxidanty. Obsažené vitamíny a antioxidanty napravují vnější povrch vlasů, zahustí je a snižují tvorbu roztřepených konečků.

Všechny výrobky Kevin Murphy jsou navíc bez sulfátů, parabenů a nebyly testovány na zvířatech. Objevte tedy vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku Kevin Murphy, vyrobenou z obnovitelných a udržitelných zdrojů, která je navíc šetrná jak k vlasům tak i k přírodě.

Ačkoli byla značka Kevin Murphy původně určená výhradně pro profesionální salony, v současnosti si můžete dopřát tuto vysoce kvalitní kosmetiku i vy!