Kérastase Specifique Sensidote

pudr pro citlivou pokožku hlavy

Kérastase Specifique Sensidote pudr pro citlivou pokožku hlavy
30x2 g

Kód: KER1371 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Kérastase Specifique Sensidote
30x2 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Kérastase Specifique Sensidote

Pudr Kérastase Soufflé Effect je velmi účinný pro zklidnění citlivé pokožky hlavy. Díky speciálním složkám minimalizuje nepříjemné svědění a zarudlá citlivá místa na vlasové pokožce.

Pudr se používá ve spojení s maskou Kérastase Sensidote Dermo-Calm. Po jejich smíchání vznikne hustá pěna, která velmi rychle přináší pokožce hlavy úlevu.

Vlastnosti:

  • zklidňuje citlivou pokožku hlavy
  • zmírňuje pnutí pokožky
  • zbavuje zarudlých míst
  • chrání před vnějšími škodlivými faktory a tepelným poškozením

Složení:

  • komplex Mentha P. – výtažek z máty
  • komplex Salix N. – výtažek z vrbové kůry
  • glycerin – hydratuje a uklidňuje

Jak aplikovat:
Pudr aplikujte ve spojení s maskou Kérastase Sensidote Dermo-Calm (není součástí balení). V misce smíchejte 1 sáček pudru s 1 lžící této masky a vytvořte hustou pěnu. Následně naneste na citlivou zarudlou část vlasové pokožky a nechte působit. Důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Typ vlasů
citlivá pokožka hlavy, všechny typy vlasů
Účinek
zklidnění pokožky hlavy

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.