Kérastase Resistance Volumactivešampon pro jemné a zplihlé vlasy

1×
Kérastase Resistance Volumactive šampon pro jemné a zplihlé vlasy
Kérastase Resistance Volumactive šampon pro jemné a zplihlé vlasy
250 ml

Kód: KER0058 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Kérastase Resistance Volumactive
Vlastnosti

Popis:
Kérastase Resistance šampon pro jemné a zplihlé vlasy obnovuje vnitřní strukturu vlasových vláken a zároveň dodává vlasům objem. Vlasy jsou posílené od kořínků ke konečkům díky technologii Complexe Ampli-Ciment s obsahem ceramidů a aktivních kationtů. Vlasy získají pružnost a lesk a jsou dále chráněny proti nepříznivým vlivům. Šampon Kérastase Resistance obsahuje antistatickou složku, která zabraňuje poletování vlasů.

 

Účinky:

  • Regenerace vlasového vlákna
  • Posílení křehkých vlasů
  • Dodává objem
  • Vlasy jsou uhlazené a lesklé
  • Antistatická složka zabraňuje poletování vlasů

Složení:

  • Technologie Complexe Ampli-Ciment – s obsahem ceramidů a aktivních kationů, které pronikají hluboko do vlasového vlákna a obnovují jeho strukturu

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy, poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Šampon aplikujte v potřebném množství do navlhčených vlasů, napěňte a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme používat další produkty na objem a posílení jemných vlasů z řady vlasové kosmetiky Kérastase Resistance.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.

Recenze Kérastase Resistance Volumactive1