Kérastase Resistance Force Architecte

termoaktivní obnovující péče pro oslabené a poškozené vlasy

Kérastase Resistance Force Architecte termoaktivní obnovující péče pro oslabené a poškozené vlasy
Kérastase Resistance Force Architecte termoaktivní obnovující péče pro oslabené a poškozené vlasy
Kérastase Resistance Force Architecte termoaktivní obnovující péče pro oslabené a poškozené vlasy
150 ml
563

Kód: KER1588 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kérastase Resistance Force Architecte
150 ml | 563

Popis kosmetiky Kérastase Resistance Force Architecte

Popis:
Kérastase Resistance ochranný krém na citlivé a oslabené vlasy zcela obnovuje vlasové vlákno. Nejlepšího účinku dosáhnete za použití žehličky nebo fénu. Díky teplu přetrvávají aktivní látky ve vlasech déle. Regenerační účinek působí po dobu až několika umytí vlasů. Po použití ochranného bezoplachového mléka Kérastase Resistance budou vaše vlasy uhlazené, poddajné a lesklé.

Účinky:

  • regenerace vlasového vlákna
  • posílení křehkých vlasů
  • vlasy jsou uhlazené a lesklé

Složení:

  • technologie Vita-Ciment® Topseal – s dvojím účinkem, proniká do vlasového vlákna, kde nahrazuje mezibuněčný vlasový cement a vlas tak posiluje, dále obaluje vlas na povrchu a chrání jej před negativními vlivy

Typ vlasů:
Vhodné pro citlivé vlasy, oslabené vlasy.

Jak aplikovat:
Krém nanášejte na umyté, ručníkem vysušené vlasy od středních délek ke konečkům. Zaměřte se na nejvíce zcitlivělé části vlasů. Poté vlasy rozčešte hřebenem s řídkými zuby. Neoplachujte. Dokončete úpravu vlasů fénem a žehličkou.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ vlasů
poškozené vlasy
Účinek
hustota a vitalita, termoochrana (fén, kulma, žehlička)

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.

Menu

TOPlist