Kérastase Résistance Bain Thérapiste

pečující šampon pro velmi poškozené vlasy

9×
Kérastase Résistance Bain Thérapiste pečující šampon pro velmi poškozené vlasy
Kérastase Résistance Bain Thérapiste pečující šampon pro velmi poškozené vlasy
Kód: KER2042 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 22. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 22. 8. 2019
Kérastase Résistance Bain Thérapiste
250 ml | 464

Popis produktu Kérastase Résistance Bain Thérapiste

Šampon pro obnovu velmi poškozených vlasů Kérastase Resistance Bain Therapiste hloubkově revitalizuje vlasová vlákna a navrací hladkost a lesk.

Vlastnosti:

  • pokrývá poškozená vlasová vlákna
  • snižuje tření
  • napravuje vzniklá poškození vlasů
  • předchází dalšímu poškozování

Složení:

  • Fibra-Kap™ s aminokyselinami a proteiny — nahrazují ztrátu keratinu

Jak aplikovat:
Navlhčete vlasy trochou vody, v dlaních rozetřete 10 ml přípravku a naneste nejprve na délky a konečky vlasů. Napěňte, poté rozetřete směrem vzhůru až ke kořínkům. Masírujte a opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
namáhané vlasy, poškozené vlasy
Účinek
regenerace poškozených vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.

Hodí se k sobě

KÉRASTASE Resistance

Kérastase Résistance Thérapiste má speciální hustou gelovou texturu. Ta během mytí obalí každé vlasové vlákno zvlášť a dodá mu hloubkovou výživu. Zároveň ho jemně čistí a eliminuje poškození způsobené třením.