Kérastase Resistance Thérapiste

4×
Kérastase Resistance Thérapiste
Kérastase Resistance Thérapiste
před mytím 200 ml

Kód: KER1717 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Kérastase Resistance Thérapiste
před mytím 200 ml

Popis produktu Kérastase Resistance Thérapiste

Popis:
Resistance je obnovující péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy z portfolia proslulé značky Kérastase, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky. Unikátní formule produktů Kérastase jsou založeny na zapojení vědy do neutuchajícího úsilí o krásné vlasy. Obnovující péče Kérastase Resistance je unikátním přípravkem, který dokáže napravit i ty nejvážnější škody na jemných, chemicky ošetřených vlasech, aniž by je jakkoli zatěžoval. Tento nebývale účinný pečující přípravek intenzivně obnovuje velmi poškozené vlasy. Vytváří jemnou ochrannou vrstvu před mytím, a tak vlasům dodává hebkost a navrací jim zdraví vyzařující vzhled. To vše zcela bez zatížení. Obnovující péče Resistance účinně pečuje o poškozené, chemicky ošetřené vlasy a navrací jim zdraví a krásu i v případech, kdy už jste pomýšleli na nůžky. Přípravek je testován in-vitro. Unikátní obnovující péče Kérastase Resistance je skvělou volbou pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy. Navraťte svým kadeřím zdraví a krásu!

Účinky:

  • dokonalá péče o poškozené, chemicky ošetřené vlasy
  • obnovuje vlasová vlákna
  • chrání vlasy před mytím
  • dodává vlasům hebkost
  • dodává pocit lehkosti bez zatížení

Složení:

  • komplex SP94 - zvyšuje odolnost vlasového vlákna
  • 6 aminokyselin - napojují se na poškozené oblasti vlasů
  • pšeničný protein - pomáhá navrátit vlasům hladkost
  • komplex Resurrection Sap - má regenerační účinky

Typ vlasů:
Pro velmi poškozené, chemicky ošetřené vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství přípravku na mokré vlasy. Jemně vmasírujte do délek i konečků. Nechejte působit 2-3 minuty a důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy, poškozené vlasy

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.