Kérastase K Crème de la Crème

uhlazující a fixační péče před foukáním

Kérastase K Crème de la Crème uhlazující a fixační péče před foukáním
Kérastase K Crème de la Crème uhlazující a fixační péče před foukáním
125 ml

Kód: KER1801 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Kérastase K Crème de la Crème
125 ml

Popis produktu Kérastase K Crème de la Crème

Popis:
Kérastase K je stylingový krém proti krepatění z portfolia proslulé značky Kérastase, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky. Unikátní formule produktů Kérastase jsou založeny na zapojení vědy do neutuchajícího úsilí o krásné vlasy. Stylingový krém Kérastase K chrání vlasy před negativním působením tepla, dodává řád neposlušným a krepatějícím se kadeřím a zajistí vašemu účesu dlouhotrvající uspořádanost. Stylingový krém Kérastase K, ideální zejména pro husté a obtížně zvladatelné vlasy, dodává kadeřím atraktivní uspořádanost a chrání je před poškozením při vysoušení. Stylingový krém proti krepatění Kérastase K je skvělou volbou pro úpravu vašich hustých a neposlušných vlasů. Zajistěte si atraktivně uspořádané a neodolatelně krásné kadeře!

Účinky:

  • dlouhotrvající zkrocení hustších a obtížněji zvladatelných vlasů
  • paměťový styling (Shape Memory)
  • ochrana před teplem
  • střední zpevnění

Složení:

  • Intra-Cylane®
  • ceramidy
  • xylóza

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů, zejména pro vlasy husté a obtížně upravitelné.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství přípravku na vlhké, ručníkem osušené vlasy od konečků ke kořínkům. Vysušte fénem s použitím kartáče.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
uhlazení a narovnání vlasů, větší objem vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.