Kérastase K Matérialiste

sprej ve formě gelu zvyšující objem vlasového vlákna

8×
Kérastase K Matérialiste sprej ve formě gelu zvyšující objem vlasového vlákna
Kérastase K Matérialiste sprej ve formě gelu zvyšující objem vlasového vlákna
Kérastase K Matérialiste sprej ve formě gelu zvyšující objem vlasového vlákna
770
Sleva 36%
195 ml
494

Kód: KER1802 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
neděle 21. 4. 2019
Kérastase K Matérialiste
195 ml | 494

Popis kosmetiky Kérastase K Matérialiste

Popis:
Kérastase K je gel ve spreji pro zvětšení objemu jemných vlasů z portfolia proslulé značky Kérastase, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky. Unikátní formule produktů Kérastase jsou založeny na zapojení vědy do neutuchajícího úsilí o krásné vlasy. Gel ve spreji Kérastase K okamžitě zajistí vlasům objem a efekt větší hustoty a umožní i ty nejjemnější vlasy upravit tak, jak jste dříve pokládali za nemožné. Dodává vlasům dokonalý řád a současně jim ponechává živoucí pružnost. Tento špičkový stylingový gel je odpovědí pro všechny, kdo si přejí dodat svým vlasům hustotu a objem pro úchvatný styling. Vlasy mají po použití tohoto unikátního gelu vylepšenou texturu bez zatížení, snadněji se upravují a přitom neztrácí přitažlivou živoucí pohyblivost. Gel ve spreji Kérastase K, ideální zejména pro jemné vlasy, dodává kadeřím objem a výrazně usnadňuje jejich úpravu. I s těmi nejjemnějšími vlasy si tak můžete vytvořit například atraktivně a plně vypadající copy či husté culíky. Gel ve spreji pro zvětšení objemu Kérastase K je skvělou volbou pro úpravu vašich jemných vlasů. Zajistěte si atraktivně husté a neodolatelně krásné kadeře!

Účinky:

  • propůjčí okamžitý pocit hustších vlasů
  • dodává vlasům vzdušný objem a pružnost
  • snadno se aplikuje
  • dodává flexibilní zpevnění vlasů
  • nelepí

Složení:

  • Intra-Cylane®
  • ceramidy
  • xylóza

Typ vlasů:
Pro jemné vlasy.

Jak aplikovat:
Nastříkejte přiměřené množství přípravku do dlaní a prsty pročešte vlasy od kořínků ke konečkům. Vysušte fénem a dále upravujte, nebo nechejte volně uschnout.

Vlastnosti

Konzistence
gel, sprej
Účinek
větší objem vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.