Kérastase Genesisintenzivní sérum pro řídnoucí vlasy

Kérastase Genesis intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy
Kérastase Genesis intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy
Doprava zdarma
Nové
10 x 6 ml
1 449

Kód: KER04102 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 1. 4. 2020

Popis produktu Kérastase Genesis
Vlastnosti

Zdá se vám vypadávání vlasů jako neřešitelný problém? Intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy Kérastase Genesis Ampoules Cure Fortifiantes Anti-Chute s obsahem aminexilu a zázvoru vás přesvědčí o opaku. Jde o extra dávku pomoci v období nadměrného padání vlasů, která výrazně přispívá k posílení prostředí vlasové pokožky. Zároveň působí jako ochrana před agresivními vnějšími faktory.

Vlastnosti:

  • buduje a pomáhá udržet přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky
  • zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku
  • zvyšuje odolnost pokožky hlavy
  • stimuluje vlasové kořínky
  • podporuje růst vlasů

Složení:

  • aminexil – podporuje růst vlasů
  • kofein – stimuluje vlasové kořínky
  • zázvor – podporuje mikrocirkulaci vlasové pokožky

Jak aplikovat:
Používejte denně v průběhu 6 týdnů ráno nebo večer. Aplikujte jednu ampulku na suchou nebo ručníkem vysušenou vlasovou pokožku a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

Náš tip:
Pro dosažení maximálního výsledku v podobě odolných a vyživených vlasů kombinujte sérum s produkty z řady Kérastase Genesis.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
hustota a vitalita
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.

Recenze Kérastase Genesis